Przedszkole Samorządowe nr 9

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice

Informujemy, że rusza nabór do nowej grupy przedszkolnej.

Wszelkie dokumenty do pobrania znajdują się na stronie przedszkola w zakładce - Dla rodziców/rekrutacja.

Wnioski drogą elektroniczną należy składać do dnia 15.08.2020

na adres ps9belchatow@op.pl

81991844_2487023194950624_7105647933780918272_n.jpg

Szanaowni Państwo

Wszystkie informacje dotyczące ponownego uruchomienia placówki znajdują się w zakładce:

Prosimy o  uważne zapoznanie się z nowymi  zasadami.

kolaz_przedszkole0.jpg

Przedszkole informuje, iż nie będzie czynne od 06.05.2020r.

Informacja co do daty przywrócenia działalności będzie umieszczona na stronie internetowej przedszkola.

Prosimy na bieżąco sprawdzać informacje.

Praca zdalna wykonywana jak wcześniej.

Drodzy Rodzice

Z informacji przekazanych na konferencji prasowej w dniu 29.04.2020r. wynika, że od 6 maja 2020r. przedszkola będą mogły wznowić funkcjonowanie.  Zgodnie z priorytetami MEN w pierwszej kolejności opieka powinna być zapewniona dla dzieci rodziców pracujących w służbach medycznych i mundurowych. Następnie dla  dzieci, których rodzice oboje pracują i nie   mogą zapewnić w inny sposób opieki swoim pociechom.

Mając na uwadze obowiązek zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków dla naszych przedszkolaków, proszę Państwa o określenie potrzeb w zakresie opieki przedszkolnej wraz ze wskazaniem terminu rozpoczęcia tej opieki

„Imię i nazwisko dziecka…………………; termin rozpoczęcia opieki ............, godziny opieki………………………………”

proszę o wysłanie tych informacji  jak najszybciej do wychowawcy grupy.

Jeśli nie potrzebujecie Państwo opieki dla swoich dzieci, również prosimy o przekazanie takiej informacji wychowawcy.

Ostateczną decyzję w sprawie wznowienia funkcjonowania przedszkola ma podjąć organ prowadzący po uwzględnieniu sytuacji epidemiologicznej w regionie.

Szanowni Państwo
informujemy, iż w dniach 12,13.03.2020 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 9 odbywają się tylko zajęcia opiekuńcze.
Od dnia 16.03 do 25.03.2020 Przedszkole Samorządowe nr 9 jest nieczynne.

logo___kopia.jpg

Dzięki dofinansowaniu z WFOSiGW w Łodzi w ramach konkursu  z dziedziny edukacja ekologiczna pn. Ekopracownia pod chmurką, został utworzony przy Przedszkolu Samorządowym nr 9 w ZSP nr 9
w Bełchatowie ogródek dydaktyczny. W ramach inwestycji powstały cztery stacje dydaktyczne:

„Skalny zakątek”, w którym odbywać się będą zajęcia obserwacyjno – badawcze. Znajdzie się tutaj rumowisko skalne i rośliny typowe dla tego typu terenu.
„Co w trawie piszczy”- punkt z grą dydaktyczną Mrowisko – kretowisko,
„Tropami zwierząt” stacja z grą polegającą na dopasowywaniu tropów zwierząt do ich sylwetek.
„Ścieżka sensoryczna” czyli miejsce, w którym dzieci samodzielnie bądź pod opieką nauczyciela mogą rozbudzać zmysł dotyku, węchu i wzroku.

img_20191104_114103.jpgimg_20191104_120330.jpg

Lista artykułów dotyczących konkretnie i ogólnie przedszkola. Forma listy

PRZEDSZKOLAKI

Lista artykułów dotyczących konkretnie przedszkolaków m. in. wyprawka, rozkłąd zajęć