Przedszkolaki - Przedszkolakom

"Przedszkolaki – Przedszkolakom", to ogólnopolski projekt edukacyjny którego autorką i koordynatorkami są nauczycielki z naszego przedszkola - Magdalena Milewicz – Sukiennik, Ewa Nawrot i Kinga Bedońska. Jest realizowany w grupie „Odkrywców”. Jego celem jest rozbudzenie u dzieci potrzeby spędzania wolnego czasu w sposób aktywny, a nie na siedzeniu przed telewizorem, komputerem czy tabletem, które w ich życiu obecne są zdecydowanie za wcześnie. Ma także pobudzać wyobraźnię, zainteresować „starszaków” pięknem naszego kraju i wzbogacić ich wiedzę o Polsce i Polakach – zwłaszcza tych najmłodszych.
Dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi, współpracy z przedszkolami z całego kraju, dzieci i ich rodzice dowiedzą się, gdzie mogą pojechać, by spędzić miło czas.
Projekt jest objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa.
Dziś do „Odkrywców” – przyszła pierwsza z 16 ksiąg, na kartach której zamieszczone były ciekawostki dotyczące województwa podlaskiego. Wzbudziła żywe zainteresowanie wśród przedszkolaków, co utrwalone zostało na zdjęciach.http://www.photoblog.pl/nauczycielka/175451690/przedszkzolaki-przedszkolakom.html

<< powrót do wszystkich aktualności

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 55372 odwiedzin