OGŁOSZENIE!!!

Wpłaty za pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu należy dokonywać na następujący rachunek:

PKO BANK POLSKI
68 1020 3958 0000 9102 0268 0304

Wszystkie wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy do 25- tego dnia każdego miesiąca.

W tytule przelewu proszę wyszczególnić:
imię i nazwisko dziecka, grupę
wpłata za wyżywienie ( koszt wyżywienia za jeden dzień to 9zł: śniadanie 2zł, obiad 5zł, podwieczorek 2zł)
wpłata za pobyt( 1zł godzina płatna ponad podstawę programową czyli od 6 do 7 i następne płatne od 12 do17)

W przypadku dokonania wpłaty po 25 – tym prosimy o dostarczenie potwierdzenia przelewu.
Informacja o wysokości opłat za dany miesiąc będzie przekazana przez intendenta do 10-tego dnia każdego miesiąca.

Szanowni Państwo

Informujemy, że od dnia 01.09.2020 wzrasta  stawka dzienna za wyżywienie dziecka w przedszkolu. Wynosic będzie 9,00 zł  za każdy dzień.

Opłata za każdą  godzinę ( ponad  bezpłatne 5 godzin pobytu dziecka w przedszkolu) wynosi 1,00 zł.

Drodzy Rodzice !!!
Z uwagi na epidemię COVID-19 i w związku z przedłużonym okresem wyłączenia placówek oświatowych do dnia 26 kwietnia 2020 informujemy, że opłaty za czas zawieszenia działalności placówki nie będą pobierane.
Wszystkie rozliczenia będą zamieszczane na naszej stronie po ponownym otwarciu placówki. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.
Życzymy dużo zdrowia i pogody ducha na ten trudny czas.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 113469 odwiedzin